Yeni site adresimiz www.filmmodu1.com

IMDB: 8.2

10 1 9 0

Tür: Belgesel,

Yapım: 2021

Yönetmen: Hanns-Bruno Kammertöns , Michael Wech , Vanessa Nöcker ,

Oyuncular: Michael Schumacher , Mick Schumacher , Corinna Schumacher , Ralf Schumacher , Rolf Schumacher , Gina Schumacher , Jean Todt , Bernie Ecclestone , Sebastian Vettel , Mika Häkkinen ,

Film Özeti: Schumacher, eşi, babası ve erkek kardeşi de dahil olmak üzere Alman sürücünün ailesi ile Jean Todt, Bernie Ecclestone, Sebastian Vettel, Mika Häkkinen, Damon Hill, Flavio Briatore ve David Coulthard gibi motor sporlarının önde gelen isimleriyle röportajlar belgeselde yer alıyor ve elbette Schumacher için umutlar dile getiriliyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • KEMAL YAMAN - 2 ay önce
  F1i onunla sevdik her yarışında yüreğimiz onunla çarpardı teşekkürler SCHUMACHER

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Arkın - 2 ay önce
  Bazı kişiler insan üstüdür adeta..İşte Şumi'de bu nadir kimselerden..Film gibi hayatı gerçekten film olmuş ama bu bile biraz eksik olmuş.Ne kadar iyi futbol oynayabildiği,kayağı bile ancak profesyonellerin çıkabileceği yerlerde yaparken kaza geçirdiği,F1de kalkarken patinaj yapmayan nadir bir pilot olduğu,annesinin öldüğü gün bile yarış kazandığı v.b hiç bahsedilmemiş..

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Felina - 3 ay önce
  Formula 1'in dünya da tanınmasının kesinlikle öncüsü olduğunu düşünüyorum. Etkilenmemek elde değil. Kırmızı en çok bu adama yakışıyor.

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap