Yeni site adresimiz www.filmmodu1.com

Spirit Untamed

Spirit: Özgür Ruh

IMDB: 5.4

10 1 6 0

Tür: Animasyon, Vahşi Batı, Aile, Macera,

Yapım: 2021

Yönetmen: Elaine Bogan ,

Oyuncular: Isabela Merced , Jake Gyllenhaal , Julianne Moore , Marsai Martin , Mckenna Grace , Eiza González , Walton Goggins , Andre Braugher ,

Film Özeti: Lucky Prescott, şehirdeki evinden ayrılarak küçük bir sınır kasabasına yerleşir. Onun hayatı, burada Spirit adında vahşi bir atla arkadaş olmasıyla sonsuza dek değişir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • hocahanım - 4 ay önce
    kesinlikle ilk özgür ruh daha iyi. ilkini izleyenler bunu beğenmeyeceklerdir. zaten ilk filmden sahneler ve benzerlikler de mevcut .

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

  • inci - 4 ay önce
    2002 yapımı Spirit ismindeki şaheserin, karakterini ve konusunu karıştırmasalarmış keşke. Amerikalıların 16.yüzyılda vahşi batıyı istila edişini ve yerli halka yaptıklarına değinen, harika müzikleri ve çizimleri olan, gerçekten nerdeyse hiç konuşma olmamasına rağmen çok başarılı karakter geliştirmesine ve senaryoya sahip ve insana kısa bir hikayeyle mücadele, kaybediş, çaresizlik, ve pes etmez özgürlük arayışını hissettiren asıl versiyonununu hatırlattı karşıma çıkınca. Küçük kuzenim izlerken gördüm ve benim küçüklüğümde izlediğim çizgi filmin böyle kötü şekilde kopyalanması canımı sıktı sanırım. Niçin artık her şey daha yüzeysel ve baştan sağma yapılıyor anlamıyorum. Güçlü hikayeler, emek verilmiş derin, insana ilham veren senaryolar yok. Sanki çocukların yaratıcılıkları gelişmesin diye özellikle aptalca tasarlanıyor izledikleri şeyler. Neyse bunu değil asıl yapımı izleyin. Yetişkinken izlediğinizde de farklı oluyor.

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap