Yeni site adresimiz www.filmmodu1.com

The Power of the Dog

The Power of the Dog

IMDB: 6.5

10 1 7 0

Tür: Vahşi Batı, Dram,

Yapım: 2021

Yönetmen: Jane Campion ,

Oyuncular: Benedict Cumberbatch , Kirsten Dunst , Jesse Plemons , Kodi Smit-McPhee , Keith Carradine , Thomasin McKenzie , Genevieve Lemon , Adam Beach , Peter Carroll , Frances Conroy ,

Film Özeti: Thomas Savage’ın aynı adlı romanından uyarlanan The Power of the Dog, Montana’da geniş bir çiftliğe sahip olan iki kardeşin hikayesini konu ediyor. Birbirlerinden farklı karakterde olan Phil ve George adındaki iki kardeş, Montana vadisindeki en büyük çiftliğin sahibidir. Zeki ve başarılı bir adam olan Phil, zayıflığı hor görmektedir. Kendisini işine adayan, sessiz bir adam olan George ise sevgi dolu bir ruha sahiptir. İki kardeş yıllarca aynı çatı altında yaşamlarını sürdürmektedir. Ancak onların hayatı, George’un genç dul bir kadınla olan beklenmedik evliliği ile alt üst olur. Phil ise çiftliklerine yerleşen bu kadının varlığından oldukça rahatsızdır. Bu duruma bir son vermek isteyen Phil, kardeşinin eşini ortadan kaldırmak için amansız bir savaşa soyunur.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • btsarmy - 7 gün önce
    Ay çok güzel çok hoş. Hani bu ataerkil düzende kafayı sıyıran problemli erkekler var ya işte onların sadece kadınlara değil hemcinslerine de uyguladıkları zorbalığı ve altında yatan bu sebeplerin aslında erkekliği fazla kafaya takmış olan bu kişilerin kendi içlerinde yaşadığı kaygılardan doğabileceğini ne güzel anlatmış. ay sanırım benedict bey nikotin zehirlenmesi mi ne yaşamış metot oyunculuğu yapim derken sette içtiği onlarca filitresiz sigaradan sonra.

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap