Yeni site adresimiz www.filmmodu1.com

IMDB: 6.7

10 1 7 0

Tür: Dram,

Yapım: 2021

Yönetmen: Rebecca Hall ,

Oyuncular: Tessa Thompson , Ruth Negga , André Holland , Alexander Skarsgård , Bill Camp , Gbenga Akinnagbe , Antoinette Crowe-Legacy , Justus Davis Graham , Ethan Barrett , Ashley Ware Jenkins ,

Film Özeti: Clare, 1920’ler hayatını beyaz gibi davranarak yaşamaya karar veren açık tenli siyahi bir kadındır. Kendisi gibi olan okul arkadaşı Irene ise Afro-Amerikan toplumunun içinde yaşar. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen Clare ve Irene, seçimleri nedeniyle çatışma yaşar. Renk çizgisinin zıt taraflarında yaşamayı seçen Clare ve Irene, zamanla birbirlerini kendi dünyalarına çeker.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • furkiefe - 3 gün önce
  Asırı iyi güzel bir fimdi

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • deram09 - 20 gün önce
  Yönetmen efsane bir film çıkarmış.
  Oyuncular özellikle başrol oynayan kadnlar uçmuşlar. psikolojik filmleri seven kaçırmasın heyecan arayanları sıkar bu film.
  OSCAR gelir bu filmden :)

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • yolgeser - 25 gün önce
  rebecca hall den 1940ların film-noirlerini aratmayan muhteşem bir yönetmenlik denemesi!! filmin her sahnesinde oyuncuların hareket tarzı ve konuşmalarında rebecca hall kendisini sonuna kadar hissettirdi..
  clare in düşüş sahnesi özellikle çok başarılıydı kimse onun nasıl düştüğünü görmedi kamera o sırada tamamen irenin yüzüne odaklanmıştı çünkü amaçlanan şey onun duygularını göstermekti.. işte hall etkisi ben çok beğendim!!

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap