Yeni site adresimiz www.filmmodu1.com

Du Sie Er & Wir

Sen, Ben, Onlar ve Biz

IMDB: 5.3

10 1 6 0

Tür: Romantik, Komedi, Dram,

Yapım: 2021

Yönetmen: Florian Gottschick ,

Oyuncular: Nilam Farooq , Jonas Nay , Paula Kalenberg , Louis Nitsche , Tim Oliver Schultz ,

Film Özeti: Dört haftalığına eşlerini değiştiren iki çift, ücra bir sahil evinde tekrar buluştuğunda her şeyin değiştiğini fark eder. Kendilerini birdenbire hislerinin sınandığı ve hayat tercihleri ile beklentilerini yeniden değerlendirmek zorunda kaldıkları bir durumun içinde bulurlar. Nihayetinde, kimin kimi sevdiğini ve sevginin yeterli olup olmadığını anlamaları gerekecektir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • aysenarin - yaklaşık 2 ay önce
  Önyargılı başlamıştım ama tahmin ettiğim gibi değilmiş konu. Çetrefilli olmasına rağmen hoşuma gitti. Sonuna kadar keyifle izledim.
  Özellikle karakterleri sevdim. 4 karakterinde derinine inilmiş çünkü. Yani öyle üstten karton karakterler değiller.
  Ayrıca film genel olarak komikti bayağı. Ben çok güldüm :)) Tamam ilişki konuşulduğundan romantik deniyor ama romantik pek bir şey yoktu.
  Nills'in sürekli önemli bir şey konuşulduğunda telefonla konuşması peki bhnjm Ve diğerlerinin de onu beklemesi :))) Doğallık katmış bence :))
  Genel olarak Cebimdeki Yabancı tadı vardı. Tek mekan olsun, ilişkiyi sorgulama olsun.
  Ama karakterler yürütmüş hikayeyi. Akıcı görünmemesine rağmen sıkılmadan izledim. Hatta karakterleri uzun uzun bir dizide izlemek isterdim. Kısa zamanda bağladılar kendilerine.
  Keyif almamın en büyük etkisi de işler pisleşse bile gergin ortam oluşmadı pek. Alaycılıktan ve karakterleri sevdirdiklerinden herhalde hep kahkaha ile izledim.
  Sonu cidden şaşırtıcıydı. Ben öyle bir şey beklemiyordum. İlişki katarsisi açısından güzel filmdi.
  Konudan dolayı çok uçuk seks filmi gibi görünüyor ama değil. Tamam popo gösteriyor, hatta erkek organı bile var. Erkek erkeğe öpüşmede var :))) Ama bunlar yarım saniyelik olaylar ve anlık olarak kalan şeyler. Gerçi evet aile yanında izlenmez, muhabbetler normal değil ama öyle aşırı izlenmeyecek bir şey yok.
  Sondaki kamera arkasında adamın organının portatif olması ve Nills'in gülmemesini beklemeleri acımasızca bence vbhnjmk

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap