Yeni site adresimiz www.filmmodu1.com

IMDB: 6.3

10 1 7 0

Tür: Romantik, Komedi, Dram,

Yapım: 2020

Yönetmen: Tanya Wexler ,

Oyuncular: Zoey Deutch , Judy Greer , Jermaine Fowler , Jai Courtney , Noah Reid , Lusia Strus , Lorrie Odom , Raymond Ablack , Nicholas Carella , Paulyne Wei ,

Film Özeti: Buffalo, Amerika'nın borç tahsilat başkenti olmasına rağmen, Peg Dahl (Zoey Deutch) kendini o dünyada hiç hissetmeyen bir kadındır. Şehirden çıkıp Ivy League üniversitesine girmesi için keskin zekâsına ve hatta sivri diline bahse girer. Ancak hayallerinin okulu için bir kabul mektubu geldiğinde, okul ücretini ödemenin imkânsızlığını fark eder.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • yolgeser - yaklaşık 2 ay önce
    eğitim sağlık mülk edinme sex kişisel bakım gibi insan ihtiyaçları karşı konulmaz bir biçimde arttığı sürece borç tahsildarları alır başını gider film çok gerçekçi bir olayı zoenin kusursuz oyunculuğu eşliğinde bilinçli olarak pek de gerçekçi olmayan bir sonla anlatıyor!! evet amerika gibi insan özgürlüğünün en fazla olduğu yerlerde bu durum gerçekten de çok yaygın ki bunu filmin sonunda da söylüyorlar ama ben her açıdan gelişmiş olan böyle bir ülkede bu tür yan etkilerin olmasını normal karşılıyorum sonuçta her şeyin bir bedeli var gelişmişliğin de gelişmemişliğin de..

    Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap